Styrelsen 2018

Årets styrelse valdes in vid årsmötet i februari och består av följande personer:


Vi söker ännu en person till styrelsen. Är du intresserad av samhällsfrågor och vill göra nytta? Hör av dig.

Ordförande
Mattias Svensson
ordforande@buasframtid.se
Telefon 0706-638278
Mandatperiod 2017-2019

Du kan ändra denna Sekreterare
Britt Dahlén 
sekreterare@buasframtid.se
Telefon 0706-638278
Mandatperiod 2017-2018
 

Du kan ändra denna

Kassör
Birgitta Andersson
kassor@buasframtid.se
Telefon 0706-624594
Mandatperiod 2017-2019
 



Ledamot
Kim Griffiths
kim.griff@icloud.com
Telefon 0723-18 08 13
Mandat period

Ledamot
Ulla Olsson-Rönnelius
ulla.r.olsson@gmail.com
Telefon
Mandatperiod

Du kan ändra denna Suppleant
Thom Olofsbacke
thom.olofsbacke@xdin.se
Telefon
Mandatperiod



Ledamot
Sara Marie Lindblom
saramarie.we@gmail.com
Telefon 0702-698567
Mandatperiod 2017-2019

Du kan ändra denna 

Ledamot
Jonas Svahn
E-post jonas@svahn.net
Telefon 0706-681232
Mandatperiod  2016-2018

Suppleant
Mattias Karlsson
mattias@resefoto.com
Telefon
Mandatperiod

 


Ledamot
Per-Olof Nilsson
berlinpn@gmail.com
Telefon
Mandatperiod

Du kan ändra denna Suppleant
Jan-Olof Berg
jan-olof.berg@telia.com
Telefon
Mandatperiod